Popis
Popis
VYROBENO Z PRAVÉHO DŘEVA - DVEŘE I KORPUS! Botník 874, skříňka s policí, otevřená policová část. Rozměry (š./h./v.): 92/38/48 cm, materiál - masiv borovice, lakované provedení. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 32459 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 48cm |
| Šířka | 92cm |
| Hloubka | 38cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 8ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.