Popis
Popis
Botník, hnědá ekokůže Obrázky botníku jsou jen ilustrační (jiná barva čalounění)! Správná barva čalounění je na obrázku vzorku. Barva: dub sonoma/bílá Čalounění: hnědá ekokůže Rozměr (šxvxh): 84 x 45 x 41 cm Materiál: LTD, ABS hrany Tiché zavírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 224514 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | ekokůže,lamino |
| Výška | 45cm |
| Šířka | 84cm |
| Hloubka | 41cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | na sezení |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 8ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.