Popis
Popis
Botník s konstrukcí a odkládacími plochami z lehkého kovu v černé barvě. Půda je vyrobena z MDF desky s povrchovou úpravou 3D folie v odstínu dub sonoma. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 63 x 43,5 x 30 cm Materiál: - horní deska: MDF - konstrukce: kov Barva: dub sonoma/černá Nosnost: 9 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 578441 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8591957583361 |
| Barva | hnědá |
| Materiál | kovové,MDF |
| Výška | 44 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Typ | policový |
| Se zrcadlem | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | botníky |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.