Popis
Popis
Botník Barva: olše Materiál: LTD 16 mm, čtyři výklopná dvířka Rozměr (šxvxhl): 76 x 113 x 39 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253694 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 113cm |
| Šířka | 76cm |
| Hloubka | 39cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný,se šuplíkem |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 22ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.