Popis
Popis
Botník Barva: olše Materiál: LTD 16 mm, tři výklopná dvířka Rozměr (šxvxhl): 80 x 68 x 38 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253692 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 68cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 38cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný,se šuplíkem |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 15ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.