Popis
Popis
Botník Barva: dub sonoma světlý Obrázek botníku je jen ilustrativní (jiná barva)! Správná barva je na druhém obrázku ve vzorku. Materiál: LTD 16 mm Rozměr (šxvxhl): 90 x 78 x 40 cm 1 zásuvka, 3 výklopná dvířka, 1 dvířka s klasickým otvíráním, za kterými je prostor bez police. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 206853 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 78cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 40cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 18ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.