Popis
Popis
Botník se čtyřmi policemi Barva: přírodní Rozměry (šxvxh): 53 x 65 x 26 cm Materiál: masiv Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234285 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 8596608012399 |
| Materiál | masiv |
| Výška | 65cm |
| Šířka | 53cm |
| Hloubka | 26cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 9ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.