Popis
Popis
Botník bambusový, 3-patrový Materiál: bambus Rozměr (šxhxv): 70 x 33 x 62 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 207579 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| Materiál | masiv |
| Výška | 62cm |
| Šířka | 70cm |
| Hloubka | 33cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 9ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.