Bellatex Froté osuška Řecká kolekce sv.šedá, 70 x 140 cm
Výrobce: Bellatex
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
559 Kč Ušetříte 20%
449 Kč
Popis
Popis
Froté osušky jsou vyrobené z velmi kvalitního froté s vysokou gramáží. Jsou jemné, savé, odolné při praní a rychle schnou. Před prvním použitím doporučujeme osušky vyprat bez použití aviváže při teplotě 60 °C, vždy barevně odděleně. Opatřeny jsou praktickým poutkem pro snadné zavěšení.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 224515 |
|---|---|
| Výrobce |
Bellatex |
| EAN | 8592325054520 |
| Barva | světle šedá |
| Velikost | 70 x 140 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Gramáž | 500 g/m2 |
| Sušička | ano |
| Žehlení | nesmí se žehlit |
| Doporučené praní | 60 °C |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.