Banquet Stojánek na ubrousky Home 10 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
199 Kč Ušetříte 5%
189 Kč
Popis
Popis
Umístěte ubrousky stylově do keramického stojánku na ubrousky v bílé-bordó barvě s dekorem Home. Vkusně doplní svátečně prostřený stůl i bude praktickým doplňkem každodenního stolováni. Lze použít do myčky na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu doporučujeme umývat ručně.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 113194 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022476543 |
| Barva | vínová |
| Materiál | keramika |
| Výška | 8 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.