Popis
Popis
Policový regál Rozměry ŠxVxH: 57 x 175 x 34 cm Barevné provedení: dub sonoma Materiál: DTD laminovaná, ABS hrany Sektor je vhodný na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností. Možnost poskládat si sestavu dle vlastních představ. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 201268 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 175cm |
| Šířka | 57cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do jídelny,do pracovny (kanceláře),do šatny |
| Původ | slovenský výrobek |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.