Popis
Popis
Komoda stojící s dvířky Barva: korpus - bílý mat, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxhxv): 100 x 29 x 100 cm Materiál: MDF Dvířka se otevírají systémem "PUSH-CLICK". Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 199223 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001152439 |
| Materiál | MDF |
| Výška | 100cm |
| Šířka | 100cm |
| Hloubka | 29cm |
| Typ | na nožičkách,s dveřmi |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.