Ak furniture Závěsná kuchyňská skříňka Olivie W 60 cm bílá/červená lesklá
Ak furniture Závěsná kuchyňská skříňka Olivie W 60 cm bílá/červená lesklá
Popis
Popis
Toužíte, aby vaše kuchyň vypadala moderně a zároveň milujete retro prvky? Co takhle kompromis v podobě bílo červené lesklé kuchyňské skříňky Olivie? Výrazné barvy se pojí s hudbou minulosti a lesk je naopak ozvěnou budoucnosti. Skříňka má matné tělo a lesklou přední stranu. Spolu s dalšími výrobky z řady Olivie vám pomůže vybavit kuchyň vašich snů. Nemáte dostatek prostoru? To vůbec nevadí, i tak dosáhnete správné kompozice, která bude dokonale přizpůsobena vašim požadavkům. Je ideální k uložení čehokoliv, co nepotřebujete mít okamžitě po ruce, skříňka nad digestoří často bývá domovem pro manuály k drobným kuchyňksým spotřebičům. Díky klasickému otevírání na panty se do ní jednoduše dostanete! Kombinace výrazné červené s minimalistickým vzhledem výrobku skvěle polichotí jakémukoliv prostoru, který vyniká různorodostí. Dokonale si sedne s dalšími výraznými doplňky. Co takhle třeba červený stůl? Popusťte uzdu své fantazii a pokračujte v nákupní krasojízdě na našem eshopu! Specifikace produktu: Výrazný design Ideální do jakéhokoliv aranžmá S vkusným madlem Lesklé čelo
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | KS0POLIBIACZERPOL003 |
|---|---|
| Výrobce |
Ak furniture |
| EAN | 5907512216521 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 29 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 13.00 kg |
| Typ | Horní |
| Povrchová úprava | Mat, Lesk |
| Série | Olivie |
| Tloušťka desky | 1,6 cm |
| Okraj | ABS dýha |
| Hmotnost produktu | 12,85 kg |