AJK - meble Dvoupatrová postel s úložným prostorem a schody Zuzia 90/120x200 cm + rošt ZDARMA
AJK - meble Dvoupatrová postel s úložným prostorem a schody Zuzia 90/120x200 cm + rošt ZDARMA
Popis
Popis
Dvoupatrová postel s úložným prostorem a schody Zuzia 90/120x200 cm + rošt ZDARMA Praktická postel pro sourozence Objevte jedinečné spojení pohodlí, kreativity a bezpečnosti s dvoupatrovou dětskou postelí Zuzia. Patrová postel je skvělou volbou do rodin s více dětmi, kdy je potřeba efektivně využít prostor v dětském pokojíčku. Horní patro disponuje bezpečností zábranou. Chytrý úložný systém Dvoupatrová postel Zuzia se vyznačuje dokonale promyšleným úložným systémem. Dolní lůžko je vybaveno velkou úložnou zásuvkou a prostornou poličkou, ideální pro lampičku nebo oblíbenou knihu. Pod schůdky najdete prostorné zásuvky, které poskytují vynikající úložný prostor pro knihy, hračky a hry. Moderní design Dětská patrová postel Zuzia přináší nejen funkčnost, ale i
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | P78736 |
|---|---|
| Výrobce |
AJK - meble |
| Distribuce | CZ |
| Materiál | MDF deska |
| Výška | 160 cm |
| Šířka | 130 cm |
| Požadované vlastnosti | Palandy |
| Délka | 257 cm |
| Úložný prostor | S úložným prostorem |
| Určení | Univerzální |
| Vnitřní šířka postele | 90/120 cm |
| Vnitřní délka postele | 200 cm |
| Oblíbené rozměry | patrová |
| Přistýlka | Bez přistýlky |
| Zábrana | Bez zábrany |
| Výška úložného šuplíku | 25 cm |