AJK - meble Dětská postel ve tvaru domečku Miki 80x160 cm + rošt ZDARMA
AJK - meble Dětská postel ve tvaru domečku Miki 80x160 cm + rošt ZDARMA
Popis
Popis
Dětská postel ve tvaru domečku Miki 80x160 cm + rošt Postel pro dětskou fantazii Objevte jedinečné spojení pohodlí, kreativity a bezpečnosti s dětskou postelí Miki ve tvaru domečku. Postel dětem poskytne nejen kvalitní spánek, ale také se stane skvělým společníkem pro jejich nejrůznější dobrodružství. Postel v minimalistickém designu s přírodními prvky přinese do každého dětského pokojíčku příjemnou atmosféru perfektní pro dětské hry a klidné sny. Design a materiál Dětská postel Miki je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a je opatřena třemi vrstvami netoxického laku na vodní bázi. Přírodní materiál, ze kterého je postel vyrobena, přispívá k pevné a stabilní konstrukci. Samozřejmostí je hladké zpracování, zaoblené hrany a zábrany pro maximální bezpečnost. Díky tomu je postel bezpečnou volbou pro malé dobrodruhy a stane se kouzelným světem plným možností.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | P78678 |
|---|---|
| Výrobce |
AJK - meble |
| Distribuce | CZ |
| Materiál | Borovice |
| Výška | 154.5 cm |
| Šířka | 84 cm |
| Délka | 164 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Vzhled | Domeček |
| Určení | Univerzální |
| Vnitřní šířka postele | 80 cm |
| Vnitřní délka postele | 160 cm |
| Oblíbené rozměry | 80 x 160 cm |
| Přistýlka | Bez přistýlky |
| Zábrana | Se zábranou |