AJK - meble Dětská postel Happy 80x180 cm s úložným šuplíkem, roštem a zábranou
AJK - meble Dětská postel Happy 80x180 cm s úložným šuplíkem, roštem a zábranou
Popis
Popis
Dětská postel Happy 80 x 180 cm s úložným šuplíkem, roštem a zábranou Praktická a bezpečná postel pro dětský pokoj Postel Happy o rozměru 80 x 180 cm je vhodná do dětského pokojíčku a kombinuje pohodlí, s bezpečnostními prvky a úložným systémem. Tento elegantní a minimalistický design se zaoblenými hranami nabízí vzdušný vzhled a je na výběr v pěti stylových barvách. Součástí postele jsou odnímatelné zábrany, které poskytují ochranu během spánku dětí a lze ji pohodlně umístit na pravou i levou stranu. Kvalitní materiál Dětská postel Happy je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného materiálu, díky čemuž je celá konstrukce pevná a stabilní. Klasický tvar postele a výraznější čela postele zdobená svislými výřezy s zaobleným povrchem vytváří elegantní atmosféru. Součástí je kromě bezpečnostní zábrany, také lamelový rošt, který poskytuje maximální oporu pro pohodlný a ničím nerušený spánek.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | Happy 1808 |
|---|---|
| Výrobce |
AJK - meble |
| Distribuce | CZ |
| Materiál | MDF deska |
| Šířka | 95 cm |
| Délka | 203 cm |
| Úložný prostor | S úložným prostorem |
| Vzhled | Klasická |
| Určení | Univerzální |
| Vnitřní šířka postele | 90 cm |
| Vnitřní délka postele | 200 cm |
| Výška předního čela (nohy) | 65 cm |
| Výška zadního čela (hlava) | 65 cm |
| Oblíbené rozměry | 90 x 200 cm |
| Přistýlka | Bez přistýlky |
| Zábrana | Se zábranou |
| Výška úložného šuplíku | 17 cm |