AJK - meble Dětská dvoupatrová postel Domek Mini 80x190 cm s rošty zdarma
Popis
Popis
Dětská dvoupatrová postel Domek Mini 80x190 cm s rošty zdarma Domek Mini – kouzelné místo pro spánek i hraní Objevte jedinečné spojení pohodlí, kreativity a bezpečnosti s dvoupatrovou dětskou postelí Domek Mini. Postel dětem poskytne nejen kvalitní spánek, ale také se stane skvělým společníkem pro jejich nejrůznější dobrodružství. Postel v minimalistickém designu s přírodními prvky přinese do každého dětského pokojíčku příjemnou atmosféru perfektní pro dětské hry a klidné sny. Design a materiál Dětská dvoupatrová postel Domek Mini je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a je opatřena třemi vrstvami netoxického laku na vodní bázi. Přírodní materiál, ze kterého je postel vyrobena, přispívá k pevné a stabilní konstrukci. Samozřejmostí je hladké zpracování, zaoblené hrany a zábrany u horní i dolní postele. Díky tomu je postel bezpečnou volbou pro malé dobrodruhy.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | P78732 |
|---|---|
| Výrobce |
AJK - meble |
| Distribuce | CZ |
| Materiál | Masivní dřevo |
| Výška | 182 cm |
| Šířka | 84 cm |
| Požadované vlastnosti | Palandy |
| Délka | 194 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Vzhled | Domeček |
| Určení | Univerzální |
| Vnitřní šířka postele | 80 cm |
| Vnitřní délka postele | 190 cm |
| Oblíbené rozměry | patrová |
| Přistýlka | Bez přistýlky |
| Zábrana | Se zábranou |