Popis
Popis
Žakárový polštář Deluxe od značky 4Home přináší pohodlí pro každodenní spánek i elegantní vzhled ložnice.. Povrch polštáře tvoří 100% bavlna v exkluzivní žakárové úpravě, která na povrchu vytváří jemný proužkovaný vzhled. Na omak je příjemně hebká, tichá a poddajná. Promyšlený detail v podobě stříbrné paspulky po obvodu podtrhuje kvalitní zpracování polštáře a dodává mu reprezentativní vzhled. Díky výplni z dutého vlákna o hmotnosti 1200 g je polštář příjemně vysoký a měkký, a vytváří tak ideální oporu pro hlavu a krční páteř. Díky standardním rozměrům 70 x 90 cm je vhodný pro běžné povlečení. Certifikace OEKO-TEX Standard 100 potvrzuje zdravotní nezávadnost všech použitých materiálů. Před prvním použitím doporučujeme nechat polštář volně vyvětrat.Hlavní výhody produktu povrch ze 100% bavlny s jemným žakárovým vzorem měkká a objemná výplň z dutého vlákna klasický rozměr vhodný pro běžné povlečení elegantní stříbrná paspulka po obvodu certifikát OEKO-TEX Standard 100 vhodný pro každodenní spaní i ubytovací zařízení snadná údržba praním na 40 °C Obsah balení 1× žakárový polštář Deluxe 70 x 90 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245314 |
|---|---|
| Výrobce |
4Home |
| EAN | 8596175035203 |
| Barva | bílá |
| Hmotnost | 1,37 kg |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Zapínání | ne |
| Materiál výplně | duté vlákno |
| Sušička | Ne |
| Žehlení | nesmí se žehlit |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál povrchové tkaniny | 100% bavlna |
| Hmotnost výplně | 1200 g |
| Sezónní využití | celoroční |