Popis
Popis
Botník se třemi kovovými policemi Barva: přírodní/chrom Materiál: masiv, kov Rozměr (šxhxv): 80 x 30 x 50 cm Nosnost 3 kg. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 175020 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608009078 |
| Materiál | kov,masiv |
| Výška | 50cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 30cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 12ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.