Jste zvyklí na klasické jídelní soupravy stolů a židlí, tedy ty čtvercové, oválné nebo obdélníkové? Jídelní sestavy ale nemusí sloužit pouze ke stolování, ale i k jiným příležitostem. Vyberte si originální, nadčasové, a především moderní barové sady, které naleznete na našem e-shopu. Máte menší byt nebo dům, do kterého se vám klasické jídelní stoly a židle jednoduše nevejdou? Nebojte se, i s barovými sadami se budete moci v poklidu nasnídat nebo naobědvat s vašimi blízkými. Barové židle a stoly vám tak budou sloužit ke každodenním účelům, ale i k příležitostným událostem. Celá řada barových setů, od těch celodřevěných, přes kovové či skleněné prvky až po pohodlné čalouněné židle je zde jen pro vás.

Zobrazeno 2 z 2 produktů
Sconto Barová sestava GAUR

Které barové sady si vybrat?

Barové sety pro jídelny nebo kuchyně jsou důležitým nábytkovým doplňkem v každém domě. Kromě funkčních účelů ozvláštní váš dosavadní nábytek a mají tak zásadní roli ve vytvoření příjemného a estetického místa nejenom pro stolování. Široká nabídka barových židliček a stolů a jejich originalita vám umožní si vybrat právě ten produkt, který nejlépe vyhovuje vašim představám. Nejoblíbenějšími jsou kovové barové sety, které vypadají skvěle v každé moderní i klasické kuchyni, naopak dřevěné stoličky a židle s opěradly vám zaručují kvalitu, kterou právě potřebujete. Nízká či vysoká opěradla a čalouněný materiál si jednoduše zamilujete.

Bez ohledu na to, zda jste začátečníci ve vaření nebo opravdoví zkušení kuchaři, naše barové sady vám rozhodně přípravu jídla zpříjemní. Kromě klasických barových stolů a židliček si můžete na našem e-shopu vybírat i klasický jídelní nábytek nebo také komody či příborníky.

Vysoké židle a stoly vyrobené ze dřeva, v dekoru dubu, buku nebo třešně či dokonce ty ozdobené o průsvitné sklo nebo kvalitní kov a nerez. Ano, z těchto a spousty dalších jiných materiálů si u nás vyberete ty pravé úzké a vysoké barové stoly i sedátka. Navíc výšku těchto stolů lze velmi snadno nastavit, a proto je barový nábytek ideální pro dospělé i děti.